Finská půjčka před výplatou

e-gabi / Pixabay

Finanční situace mnoha domácností v ČR není nijak růžová. Je mnoho rodin kde výplatu nosí domů pouze jeden z partnerů a i tam kde vydělávají oba, často nemají na zaplacení všech nutných věcí, protože i když ceny v obchodech neustále rostou, plat většiny obyvatel je stále podprůměrný. V takové situaci obvykle stačí nenadálý výdaj, jako například oprava porouchané ledničky, a peníze v rodinném rozpočtu pár dní před výplatou dojdou. V takovém případě pomůže takzvaná Finská půjčka před výplatou, zvaná také SMS půjčka.

Co je to Finská půjčka?
Jedná se malou půjčku, většinou od několika stokorun do několik málo tisíc, která je určena k překonání krátkodobého výpadku financí, typicky když Vám chybí peníze do další výplaty. Tento finanční produkt najdeme většinou v nabídce nebankovních společností, které poskytují tzv. rychlé půjčky. Tento typ půjček se k nám rozšířil ze severských zemí, což také určilo název pod kterým je tento finanční produkt znám.

Půjčte si bez rizika
Sjednání Finské půjčky je velice snadné. Na webových stránkách věřitele kterého jste si vybrali, najdete přehlednou kalkulačku, kde si jednoduše nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouho, a hned uvidíte, kolik zaplatíte na úrocích. Vše je velmi transparentní a férové. Poté co odešlete žádost o půjčku, vás bude neprodleně kontaktovat zástupce věřitele, a to zpravidla prostřednictvím telefonu. Dohodne s Vámi všechny zbývající náležitosti půjčky, a po schválení jdou peníze ihned na Váš účet. K vyplacení peněz se používá zrychlený převod v rámci jedné banky, takže peníze máte k dispozici prakticky ihned po schválení.

Inspirace:  Půjčka na OP ihned

Za jak dlouho musím peníze vrátit?
Běžná doba splatnosti je 14 dní, kterou si však je možné prodloužit až na 1 měsíc, pokud byste po 14 dní neměli dost peněz na zaplacení. U Finské půjčky se neplatí žádné splátky, půjčku vrátít najednou po uplynutí doby splatnosti. Pokud si půjčujete poprvé, můžete využít možnosti získat půjčku zcela bez úroků, což je nabízeno některými nebankovními firmami jako promo akce pro nové klienty. Pokud si budete půjčovat opakovaně, většinou již žádné schvalování půjčky není nutné, stačí zaslat jen SMS s částkou kolik chcete půjčit a peníze máte obratem na svém účtu. Proto se někdy také říká tomuto typu úvěru SMS půjčka.

Půjčkou můžete zaplatit cokoli chcete. Neprokazujete účelovost, můžete tak prostřednictvím Finské půjčky uhradit nejnovější model mobilního telefonu, výlohy na životní náklady popřípadě potěšit Vaše nejbližší a obstarat jim pěkný dárek. Buďte si jisti, že budete mít v nadcházejícím období odpovídající množství peněz na zaplacení celé finanční půjčky. V případě že nemáte jistotu, raději si finance ani nepůjčujte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.