Home credit půjčka již od roku 1997

Akciová společnost Home Credit je jednou z nejznámějších společností u nás, která se zabývá úvěrovými produkty. Založená byla již v roce 1997 a současně tak patří mezi nejstarší společnosti svého druhu s působností po celé ČR a stále rozvíjející se nabídkou služeb.

Home credit půjčka – stabilita a důvěryhodnost
Vzhledem k tomu, že je společnost Home Credit členem finanční skupiny PPF, disponuje nejen ověřenou minulostí, ale lidé k ní mají větší důvěru, než třeba k novým, dosud neznámým společnostem. Značka je známá především jako poskytovatel spotřebitelských úvěrů a vydavatel kreditních karet, nicméně i samostatné hotovostní půjčky od Home Credit zaznamenávají v poslední době výrazný nárůst zájmu žadatelů.

Hotovostní půjčka Home Credit
Poměrně moderně je koncipovaná hotovostní Home Credit půjčka, kde může žadatel získat od deseti do sto padesáti tisíc korun. Roční úroková míra je u této půjčky standardní a adekvátní ku produktu, zajímavou nabídkou je však vrácení poloviny úroků klientům, kteří budou poctivě a pravidelně splácet.

Žádáte-li o úvěr, a to nejen Home Credit půjčku, vždycky vás zajímá, kolik nakonec budete platit. Internetové stránky společnosti nabízí jednoduchou a přehlednou kalkulačku, si možno vybrat výši splátky, na základě zadané půjčené částky a ihned vám naběhne doba splácení, případně si zadáte jak částku, tak dobu, kterou chcete půjčku splácet. Hned je tak přehledně vidět, celkový přehled průběhu splácení.

Inspirace:  Rychlá půjčka ihned na ruku
Home credit půjčka - kalkulačka splátek
jarmoluk / Pixabay

Flexibilita splátek
Home Credit půjčka se silnou, stabilní společností „v zádech“ si může dovolit upravovat nabídku dle poptávky široké veřejnosti. Zajímavou službou pro poctivě splácející zákazníky je nejen vrácení úroků, ale i flexibilita splátek, kdy je možné bez poplatku splátku zvýšit, nebo snížit, případně splatit předčasně. Velice oblíbenou doplňkovou službou je i pojištění, které se dá využít při neschopnosti splácet z důvodů náhlých, nečekaných a nepříjemných životních situací.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *