Půjčka ještě dnes na ruku

Rozhodli jste se pro dlouho odkládanou modernizaci interiéru chaty, nákupu automobilu nebo nové verze notebooku, jenže jste nezaměstnaní? Nebo máte v bance nesplacený dluh, jehož doba splatnosti se každým dnem blíží? V obou případech potřebujete mít k dispozici vyšší finanční obnos, který by pomohl vaše problémy vyřešit. Jenže co s tím, když jste nezaměstnaní a většina bank vám odmítá zřídit úvěrový účet?

Co dělat, jste-li v centrálním registru dlužníků uvedení jako problémový klient, a přesto potřebujete půjčit peníze? Obraťte se na firmy nabízející takzvané nebankovní půjčky neboli takzvané půjčky bez registru.

Půjčka ještě dnes na ruku může být řešením

Díky tomu vám bude snadno vyřízena půjčka ještě dnes. Na ruku můžete dostat s pomocí půjčky bez registru rozdílné finanční částky dle vašich individuálních preferencí – od pár tisíc do kupříkladu dvě stě tisíc korun. Společnosti nabízející půjčky bez registru se zpravidla na nic neptají. Nenahlížejí tedy do registru dlužníků ani nepožadují dodání dokladu o příjmu. Naopak, s jejich pomocí můžete mít peníze v ruce do několika hodin, zpravidla maximálně do 24 hodin

Tip pro vás: nevěříte, že exitují tak rychlé půjčkym abyste měli peníze za 24 hodin?

Pokud vám tedy na krku visí exekutoři nebo varovné signální znaménko, které signalizuje za pár dní exspirující dobu splatnosti starých půjček, využijte rychle a jednoduše služeb nebankovních institucí. Totéž platí pro nezaměstnané či maminky na mateřské dovolené, které potřebují například menší finanční obnos pro každodenní provoz domácnosti.

Inspirace:  Nevíte si rady s dluhy? K dispozici je vám finanční poradna!

Pro banky jsou i tito jedinci poněkud riskantní, a proto většinou bankovní půjčku nedostanou. Mějte však na paměti, že půjčka ještě dnes na ruku může sloužit jako dočasné vyřešení problémů, za dlouhodobé řešení se však nedoporučují.

Proč? Zejména z důvodu vysokých úroků. Ty jsou totiž daní za to, že jsou nebankovní půjčky velmi rychlé a (oproti bankovním produktům) všem přístupné.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.