Přehled rychlých nebankovních půjček

Nebankovní segment je dnes ve světě úvěrových produktů oblíbený především v tom, že je spojený s jistotou jednoduchého vyřízení, stejně jako je spojený s jistotami, jako je bohatá nabídka jednotlivých částek, které jsou k dispozici. Podívejme se společně na hlavní přehled nebankovních půjček, které jsou jistotou, že patří nejenom k tomu nejlepšímu na trhu, ale které jsou i jistotou, že si z daného přehledu vybere každý přesně takový úvěrový produkt, který bude potřebovat.

Klasická bezhotovostní spotřebitelská půjčka

Tento úvěrový produkt je v současné době největším hitem. A to proto, že peníze lze získat pohodlně na účet a lze je využít na cokoliv. Pokud se podíváme na typického zástupce, potom je to Cetelem půjčka. Tato společnost byla v minulosti spojena hlavně se splátkovým prodejem, zatímco v současné době může nabídnout i klasické, tedy neúčelové úvěry, které je možné využít na cokoliv. Pokud začneme základní charakteristikou této půjčku, je třeba zmínit:

  • Částka je v rozmezí 20 000 – 200 000 Kč
  • Úrok začíná na sazbě 6,9 procent
  • Splatnost je v rozmezí 6 – 84 měsíců

Jak jsme již zmínili, peníze jsou žadatelům doručeny přímo na bankovní účet, a to po podpisu smlouvy. To lze učinit i prostřednictvím kurýra, stejně jako v rámci pobočky. Potěší i férové jednání, které souvisí s tím, že žadatelům nejsou účtovány jakékoliv poplatky. Co také není třeba, to je jak ručení nemovitostí, tak ručitel. Bez čeho se však žadatelé neobejdou, to je nutnost doložení příjmu, což je u takových částek poměrně klasické. Zde existuje několik cest, jak dát vědět, kolik jako žadatelé vyděláme.

Půjčka pro zaměstnance, i podnikatele

Nemusí to být nutně jenom zaměstnanci, kteří mohou potřebovat peníze. Stejně tak platí, že to mohou být také podnikatelé, u kterých se předpokládá, že si budou chtít požádat o úvěr. A to jak na své podnikání, tak třeba i v souvislosti se svým osobním životem. Oběma skupinám dnes dokáže pomoci společnost Profi Credit. Ta nabídne sumu ve výši až 166 000 korun českých, kterou lze také využít na cokoliv. Pokud se podíváme na hlavní klíčové pozitivum, je to určitě fakt spojený s velmi rychlým vyřízením. V podstatě lze mít peníze na účtu již do 24 hodin od samotného schválení. Dobrá volba pro toho, kdo na peníze skutečně spěchá. Dále potěší i jistota minimální administrativy, kdy stačí jenom:

  • Občanský průkaz
  • Kontaktní doklad
  • Potvrzení o příjmu
Inspirace:  Rychlé nebankovní půjčky online

Velkou zajímavostí dané půjčky je rozhodně také to, že nabízí i několik výhod, které jsou určené pro každého, kdo ji již splácí. Mezi tuto výhodu patří třeba možnost odložit si polátku, stejně jako možnost využít takzvané opakované čerpání úvěru, pokud peníze opět potřebujeme.

Hitem jsou také mikropůjčky

Od klasických nebankovních společností se dostáváme k těm, které skutečně nadchnou svou jednoduchostí. Jsou spojeny s tím, že pro jejich vyřízení není třeba kamkoliv chodit a vše je vyřízeno online, z pohodlí domova. Stejně tak je s nimi spojena jistota toho, že není nutné dokládat ani příjem, stejně jako nemusí být nahlíženo do bankovních, nebo nebankovních registrů. I taková může být půjčka do 10 minut, která se v souvislosti se svým charakterem hodí hlavně na situace, kdy potřebujeme vyřešit konkrétní finanční problém, jako je nečekaný výdaj, nebo potíže s naší výplatou.

Půjčka je totiž charakteristická především tím, že nabídne spíše menší částky, v řádech několika tisíců korun. A to na dobu několika desítek kalendářních dní. Někomu to sice může přijít málo, ale ne druhou stranu musíme dodat i to, že takové sumy jsou v případech finančních problémů přesně tolik, kolik lidé potřebují a o kolik si u úvěrových poskytovatelů budou chtít požádat.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.