Půjčka pro začínající podnikatele

Stát se podnikatelem není otázkou věku, vzdělání nebo peněz. V první řadě jde o povahu člověka a jeho bystrou mysl. Můžete mít vysokoškolský titul a na kontě milion, nedokážete-li však vyplnit mezeru na trhu a stát se jedinečným, zapadnete do šedě řady ostatních firem a za pár let zkrachujete.

Na druhou stranu jen dobrý nápad taky nestačí. Musíte výhodně investovat, zhodnotit svůj čas, minimalizovat náklady apod. To vše vyžaduje pružnost, ostré lokty, schopnost analýzy a často také šestý smysl.

Pro koho je vhodná půjčka pro začínající podnikatele

Každé podnikání má své specifikum. Liší se jednak produktem, cílovou skupinou lidí, počtem zaměstnanců, místem a časem, ve kterém začalo svůj provoz. Neexistuje proto univerzální vzorec úspěšnosti. Pro začátek však platí pro všechny:

  • musíte věřit sobě a tomu, co děláte
  • nepočítejte od prvního měsíce se ziskem
  • musíte mít zázemí rodiny,
  • než získáte finanční a časovou nezávislost, uplyne dlouhá řada měsíců.

Půjčka pro začínající podnikatele

Dobrou zprávou je, že finanční trh disponuje produktem pro nováčky. Půjčka pro začínající podnikatele je určená pro ty, kteří podnikají krátce a nemají k dispozici daňové přiznání. Nemusíte dokonce ani ručit nemovitostí.

Inspirace:  Vyzkoušejte půjčky České spořitelny

Takovou půjčku nabízí například GE Money Bank a Vy můžete čerpat až 100 000 Kč. Bohužel nikdo na světě Vám nezaručí, že v oblasti, na kterou si půjčujete, uspějete. Máte-li však plán, provedli jste analýzu trhu, propočítali náklady, potenciál a předpokládaný zisk, měla by Vám tato půjčka pomoci odstartovat slibnou dráhu úspěšného podnikatele. Nezapomeňte, že půjčka je jedním z prvních a zásadních rozhodnutí. Proto si vyberte tu nejvýhodnější.

Kouzelná půjčka – výhodná menší půjčka do 10000 Kč

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *