Solidní půjčka na dovolenou je připravena i pro vás

půjčka na dovolenou
PublicDomainPictures / Pixabay

Začátek letních prázdnin pro mnoho z nás představuje proces hledání, na jehož konci nás čeká týden nebo dva relaxování u moře. Pracovní vypjetí, stejně jako stres před koncem školního roku, nepřidává naší psychické ani fyzické stránce, proto je letní dovolená pro mnoho z nás doslova vysvobozením. Co když ale vaše bankovní konto zeje prázdnotou a peněženka má ty nejlepší dny již dávno za sebou? Existují dvě alternativy – buďto letní dovolenou oželit anebo si projít přehled půjček a vybrat si tu nejlepší a nejvýhodnější.

Zvolili jste druhou možnost?

Pak vám gratulujeme! Je vidět, že si život umíte vychutnávat plnými doušky a aktuálně prázdné bankovní konto vás neodradí od realizace svých plánů. O půjčku můžete žádat buďto u bankovní instituce nebo u instituce nebankovní.

V případě, že se rozhodnete pro první alternativu, mějte na paměti skutečnost, že bankovní úředník bude zkoumat vaši bonitu, ale i to, zda nemáte nesplacené závazky vůči jiným subjektům. Narazit na nechuť schválit půjčku můžete také v případě, pokud není váš příjem dostatečný. Pro tyto případy je zde připravena nebankovní půjčka bez doložení příjmů.

Kam pro nebankovní půjčku?

Jak již samotný název napovídá, pro nebankovní půjčku musíte zamířit k nebankovní instituci. Vaše fyzická přítomnost na pobočce dané společnosti není podmínkou. Většinu nebankovních půjček lze totiž zařídit prostřednictvím internetu. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, navolit si požadovanou částku a následně čekat na schválení žádosti ze strany konkrétní instituce.

Inspirace:  Půjčky nemusí být jen bankovní, za zmínku stojí zejména nebankovní úvěry

Nebankovní společnosti nabízejí celou škálu produktů – od půjček bez doložení příjmů, přes půjčky bez ručitele, až po produkt s názvem SMS půjčka, který zařídíte posláním pouhé jedné SMS zprávy. Věříme, že i vy si svou letní dovolenou pořádně užijete a zpět do rodné domoviny se vrátíte odpočinutí a plní energie.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *