Nevíte si rady s dluhy? K dispozici je vám finanční poradna!

S půjčkami je spojeno mnoho otázek. Nejasnosti se mohou objevit nejen u nových žadatelů o peníze, ale narazí na ně i osoby, které si již půjčovaly několikrát. Kde získat důležité informace týkající se půjček, dluhů, konsolidací a jiných finančních záležitostí? Rozhodně doporučujeme finanční poradnu, kde lze udávat vaše dotazy zcela zdarma.

Půjčky bez hrozby exekuce

Vzali jste si půjčky a máte strach z exekuce na vaše příjmy nebo na majetek? Bezplatná finanční poradna vám může odhalit postup, co dělat, když je exekutor blízko a co se dá ještě zachránit. Pochopitelně je nejlepší obranou dodržování dojednané smlouvy. V případě sjednání půjčky máte vždy určeno dobu splatnosti nebo pravidelné termíny splátek.

Při porušení se vždy vystavujete riziku, že poskytovateli dojde trpělivost a bude vymáhat peníze zpět i s úroky a sankcemi pomocí exekučních příkazů. Rádi byste platili, ale nemáte dostatečné příjmy? Zkuste se domluvit s poskytovatelem, jde o mnohem lepší řešení, než se nezajímat úplně o nic a nechat vše dojít až do neméně příznivého konce.

Výhodné půjčky a úvěry

Jak zjistíte, že jsou nízké úroky opravdu nízké a v budoucnu vám existence půjčky nepřinese nepříjemné překvapení v podobě vyššího úročení, skrytých poplatků a podobně? Důležité je detailní prozkoumání smlouvy. Nenechte se ničím odradit a smlouvu přečtěte dřív, než něco podepíšete.
Podpisem potvrdíte souhlas se smlouvou a v té době už může být pozdě.

Smlouvu si klidně projděte, vyznačte si pasáže, kterým nerozumíte a nechte si vše důkladně vysvětlit.

Chcete zjistit nabídku půjček? Hodláte si vybrat tu nejvýhodnější? Můžete využít srovnání nebankovních půjček, kde najdete podrobnosti k mnohým poskytovatelům na současném finančním trhu u nás v republice. Výhodné je také využívání online kalkulaček od různých společností, kde si snadno doplníte požadované informace a následně se dozvíte výši splátky, výši úroků – poplatků atd.

Inspirace:  SMS půjčky pro problémové klienty jsou realitou
Finanční poradna
stux / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.