Půjčka Kamali je vítěz testů výhodnosti nebankovních půjček

Opakovaný vítěz testů výhodnosti nebankovních půjček, ještě donedávna známá jako Japonská půjčka – to je půjčka Kamali. Půjčí vám pár tisíc před výplatou nebo až 20 000 Kč se splatností na sedm let s velmi výhodným RPSN.

Hledáte výhodnou půjčku s jedním z nejnižších RPSN na našem trhu? Potřebujete peníze rychle a na cokoli, a nechcete obíhat banky nebo věnovat čas zdlouhavým telefonickým rozhovorům? Pak jste tady na správném místě. Náš formulář vás zavede k nejlevnější půjčce rychle a spolehlivě. Stačí vyplnit několik základních údajů a počkat na rychlé schválení půjčky.

Půjčka Kamali s nízkým RPSN

Pouhých 48-50% – takové RPSN vám nabídne půjčka Kamali bez ohledu na to, jestli jste nový nebo stálý zákazník. Napoprvé si můžete půjčit maximálně 10 000 Kč, ale jakmile svůj závazek řádně splatíte, zvedne se váš úvěrový limit až na 20 000 Kč.

Půjčka Kamali se opírá o spolehlivé zázemí společnosti velké nebankovní společnosti. Je neúčelová a s vyplacením do 15 minut. Poskytovatel má totiž své vlastní účty u všech velkých českých bank, takže výplata je opravdu blesková (vyjma víkendů a státních svátků).

První půjčka je navíc dostupná zcela zdarma (pokud jste už předtím nežádali o Japonskou půjčku nebo Click Credit, což jsou předchozí názvy této služby). Splatnost má velmi variabilní od 30 dní až po 7 let, v závislosti na výši půjčené částky.

Inspirace:  SMS půjčky pro problémové klienty jsou realitou

Jednoduché a rychlé vyřízení

Pro schválení nepotřebuje půjčka Kamali nic složitého, vystačíte si pouze s:

  • dvěma doklady totožnosti
  • věkem minimálně 18 let
  • sdělením o výši příjmu
  • trvalým pobytem v ČR
  • schopností řádně splácet

Půjčka Kamali nevyžaduje potvrzení o výši příjmu, ručitele ani zástavu. Žádosti bývají schvalovány do 24 hodin, a neobsahují žádné skryté poplatky ani jiné kličky. Půjčka je maximálně pohodlná a bezpečná skutečně pro každého. Dosáhnout na ni maminky na mateřské dovolené, důchodci, studenti, živnostníci i klienti úřadu práce.

Půjčka Kamali je vítěz testů výhodnosti nebankovních půjček
Půjčka Kamali je vítěz testů výhodnosti nebankovních půjček

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *