Coins Money Colombia Weights  - caruizp / Pixabay

Vyzkoušejte půjčky České spořitelny

Oprava auta, koupě nového notebooku nebo třeba dovolená v zahraničí mají jednoho celkem významného společného jmenovatele. Je jím vysoká cena, s níž si ne každý dokáže jen tak ze dne na den poradit. Přitom ale může být výše jmenované opravdovou nutností – špinavé prádlo se samo od sebe bez nové pračky nevyčistí a nefunkční počítač se také nestane zázrakem funkčním jen proto, že je třeba dokončit důležitou práci do školy či do práce.

Právě proto jsou tu Česká spořitelna půjčky, s nimiž budete moci vyřešit každý svůj problém téměř okamžitě a přitom bez zbytečné práce navíc, takže s náležitou efektivností.

Proč si vybrat půjčky od České spořitelny?

Tato půjčka v sobě totiž spojuje rychlost, pohodlí a vymoženosti 21. století, spolehlivost i ohledy na soukromí klienta banky.

Česká spořitelna půjčka je zkrátka produktem moderní doby. Klientům totiž nejprve nabízí možnost rychlého objednání pomocí internetového formuláře, tedy v rychlosti a navíc z pohodlí domova. Po krátkém hovoru s telefonním operátorem se pak akorát dostavíte na pobočku banky a následně už si můžete odnášet požadovanou částku. Ta se může pohybovat v rozmezí od dvaceti do šesti set tisíc korun.

Půjčka přináší řadu výhod

Další výhodou této půjčky je i to, že nepotřebujete žádného ručitele. To na jedné straně urychluje celý proces vyřizování půjčky, navíc ale nemusíte své přátelé či příbuzné obeznámit s tak soukromou věcí, jako je smlouva s bankou. Česká spořitelna totiž soukromí klientů skutečně ctí, takže ani nemusíte nikde prokazovat ani vysvětlovat, nač peníze potřebujete – jednoduše je to zcela vaše věc.

Inspirace:  ČSOB půjčka na cokoliv
Investment Money Interest Loan - Tumisu / Pixabay
Vyzkoušejte půjčky České spořitelny.

Pevná úroková sazba

Zároveň platí, že je půjčka Česká spořitelna fér ke klientům a proto garantuje pevnou úrokovou sazbu po celou dobu splácení. Do konce května 2013 navíc ČS nabízí akci, během které můžete získat půjčku bez měsíčního poplatku za správu úvěru a ještě si kdykoli budete moci zvýšit či snížit splátky až o padesát procent a to zcela zdarma.

Prakticky každou nenadálou situaci, jež vyžaduje k řešení větší objem peněz, než máte, můžete jednoduše vyřešit s rychlou a spolehlivou půjčkou, jež splňuje veškeré moderní standardy a navíc je nabízená spolehlivou bankou s mnohaletou tradicí.

Další zajímavosti

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.