Potřebujete nebankovní půjčku?

Pokud jste obešli různé banky a Vaše žádost o půjčku neprošla, zbývají Vám ještě další možnosti – soukromé půjčky nebo nebankovní půjčka. Soukromé půjčky si nechte až jako poslední možnost, jsou nejdražší a nejrizikovější. Obraťte se raději na nebankovní společnosti, ale i zde důkladně prověřujte, u koho si půjčku vezmete. Volte raději osvědčené poskytovatele, seznamte se se zkušenostmi klientů například v diskuzích na internetu. Ani nebankovní společnost nemusí být vždy seriózní, opatrnost je určitě na místě.

Potřebujete nebankovní půjčku se zástavou nebo bez zajištění

Při hledání vhodné nebankovní půjčky zjistíte, že tyto půjčky lze rozdělit na dva základní druhy – půjčky se zástavou nebo půjčky bez zajištění. Půjčky bez zajištění nebývají příliš vysoké právě kvůli rizikovosti nezajištěné půjčky, ale zkoumání platební morálky a bonity klienta nebývá tak přísné. Půjčky se zástavou především nemovitosti se poskytují na vyšší částky, většinou na 50 % hodnoty nemovitosti. Tak fungují například půjčky bez registru, nebankovní hypotéky, některé konsolidace úvěrů.

Nebankovní půjčku dostane většina žadatelů

Obliba nebankovních půjček stále roste. Samotná realizace půjčky není tak složitá, vyřízení bývá rychlé, šanci na získání úvěru mají i ti, kteří neprošli v bance. Může se jednat o klienty s nedostatečnou bonitou nebo lidi, kteří již mají záznam v registru dlužníků. Někdy není nutno ani chodit z domova – mnohé nebankovní úvěry lze vyřídit online.

Inspirace:  Díky půjčce můžete lépe vyjít do výplaty, ale klidně si také splnit své dlouhodobé sny

Nabídka nebankovních půjček je pestrá

S nebankovními půjčkami se můžete setkat pod nejrůznějšími názvy. Většinou se od sebe liší hlavně názvem, jejich podstata bývá stejná. Jedná se o půjčky v řádu desetitisíců, získat je může skoro každý žadatel jako půjčky online, půjčky bez rizika, bez nahlížení do registru, bez potvrzení příjmů, půjčky pro nezaměstnané, pro matky na mateřské, pro důchodce a další.

Víte, že … vyšší půjčky pak mohou být poskytnuty se zajištěním nemovitostí?

Potřebujete nebankovní půjčku?
Eukalyptus / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.