Expres půjčka od GE Money Bank

Expres půjčka je produkt banky GE Money Bank, tedy bezúčelným úvěrem, který se poskytuje bez poplatku i vedené úvěrového účtu. Svými vlastnostmi se podobá moderním, nebankovním půjčkám a tak mnoho osobo, které má v současné době o bezúčelnou půjčku zájem, tak rádo volí tento typ úvěru.

Rychlá půjčka

Jak už je z názvu patrné, jde o rychlou, tedy expres půjčku, jež se poskytuje všem, kteří o ni zažádají a současně vyhoví stanoveným kritériím, které banka udává. Velkým plusem expres půjčky je to, že se jedná o moderní produkt, který se hodně podobá aktuální poptávce po běžných půjčkách.

Expres půjčka je úvěrem bez poplatku a to jak pravidelného, měsíčního, tak za běžné poskytnutí úvěru. Tím je expres půjčka, půjčkou velice moderního charakteru, o kterou je v současnosti zájem. Dalšími plusovými body jsou i možnosti předčasného splacení zdarma, což je v dnešní době možná překvapivě hodně žádané.

Předčasné placení moderní expres půjčky

Lidé, pokud žádají o půjčku, mnohdy přemýšlí, zda si ji má cenu zřizovat, protože za nějakou dobu nejspíš budou mít peníze k dispozici a tak je úvěru zbavit. Možnost předčasného přecení bez poplatků je tak vhodný a výhodná pro řadu klientů.

Inspirace:  Rychlá půjčka dnes není problém

Nevýhoda expres půjčky

Rychlá a moderní expres půjčka má samozřejmě i své nevýhody. Jednou z těch hlavních je povinnost mít u GE Money bank mít zřízený běžný účet. Což ne pro každého je vhodné a možné. Další jistou nevýhodou, zvláště pak v dnešní době, je nemožnost konsolidace expres půjčky. V dnešní době hodně žádaný produkt není možné požadovat pouze z toho důvodu, se u expres půjčkz prostě nenabízí.

Naopak velkou výhodou expres půjčky je její výše, poskytuje se běžně na padesát až sto tisíc korun a to, co klienti velice ocení je, že zřízení expres půjčky probíhá celou dobu on-line, nebo aspoň může.

Expres půjčka od GE Money Bank
PublicDomainPictures / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.