Rychlé nebankovní půjčky online

Rychlé nebankovní půjčky online
byrev / Pixabay

Potřebujete peníze a zároveň se vám nechce vyplňovat složité žádosti u banky, nebo u některých nebankovních společností? Rozhodně nemějte obavu z toho, že jiná možnost neexistuje. Samozřejmě že existuje a přináší ji segment takzvaných mikropůjček. Ten má i řadu jiných názvů, jako půjčky před výplatou, nebo finské půjčky. Koncept je však ve většině případů stejný. Pojďme si blíže říci, co lze očekávat a proč je tento typ půjčky dobrou volbou.

Nižší částky a kratší doba splatnosti

Tím hlavním specifikem jsou určitě částky, které lze získat. Obecně lze říci, že jsou menší. Ne však nezbytně, jelikož jsou poskytovatelé, kteří se umí dostat i na 20 000 Kč. Obecně ale tato půjčka do domu nabídne sumy v rozmezí několika set až několika tisíc korun, přičemž maximum bývají desetitisícové sumy. Dané částky si může každý žadatel nejenom libovolně vybrat, ale může je samozřejmě také kombinovat s termínem splatnosti. Ten může být od jednoho dne, až do jednoho měsíce. Opět je ale nutné dodat, že jsou poskytovatelé, kteří nabídnou i 45 dní. Příkladem je společnost Ferratum, kterou si ještě představíme.

Vyřízení je rychlé, z pohodlí domova

Dalším velkým pozitivem je určitě vyřízení. To proběhne z pohodlí vašich domovů, bez nutnosti kamkoliv chodit. Samozřejmostí je i to, že není nutné ani nic podepisovat, či se účastnit případné osobní schůzky. To vše následně vede k tomu, že peníze mohou být odeslány třeba i za několik minut, a to přímo na váš bankovní účet. Jdou-li v rámci stejné banky, jsou připsány okamžitě.

Jaké jsou podmínky? Téměř žádné!

S rychlostí a jednoduchostí vyřízení přímo souvisí také podmínky, které jsou s tímto typem půjčky spojeny. I zde bychom měli být konkrétní a tak zmíníme, že často stačí plnoletost, bankovní účet a tuzemské občanství. Navíc se jedná o půjčky bez dokládání příjmu, což znamená, že není třeba trápit se s jakýmkoliv potvrzením od zaměstnavatele. Stejně tak peníze získají i lidé bez práce. Podmínkou získání samozřejmě není ani čistá finanční minulost, protože na bankovní ani nebankovní registry také není pohlíženo.

Jedna z nejlepších možností? Určitě půjčka Ferratum

Popis samotné charakteristiky daných půjček je samozřejmě obecnější a může se lišit s ohledem na zvolenou společnost. Patříte-li v této oblasti mezi začátečníky a nikdy jste o této půjčce neuvažovali, bude se vám hodit tip na poskytovatele, se kterým chybu rozhodně neuděláte. Zjistěte, co nabídne.

Inspirace:  Oblíbené půjčky Home Credit

Tím hlavním, co je určitě zajímavé, to je fakt, že se jedná o jednoho z prvních poskytovatelů v tomto segmentu. Proto si můžete být jisti nejenom transparentními podmínkami, ale i službami, které jsou každým dnem vylepšovány. Stabilitu společnosti Ferratum slibuje mimo jiné to, že v nedávné době požádala bankovní licenci, což jasně ukazuje, že je volbou, která nezklame.

Kolik si lze půjčit?

Tou nejmenší částkou, která je v tomto směru k dispozici, je suma 500 korun českých. Z ní se ale lze dostat až na zajímavou hodnotu 10 000 Kč. Jakoukoliv půjčenou sumu lze kombinovat s termínem splatnosti. Ta je, jak už jsme zmínili něco delší než jinde, jelikož lze peníze držet po dobu 45 dní. Tou nejnižší délkou splatnosti je jeden týden, tedy 7 kalendářních dní.

Podmínky extrémně jednoduché

Že je Ferratum ideálním příkladem mikropůjček dokazuje i to, že z hlediska podmínek není třeba dokládat příjem, není nahlíženo do registrů, ani není nutné žádného papírování. Požádat si tak může opravdu každý, a to s garancí toho, že do 10 minut získáte první info o tom, zda byla vaše žádost chválena, nebo nikoliv. I to je jeden z pozitivních důvodů, proč se vydat právě touto cestou, která je spojena s jistotami, jednoduchostí a rychlostí.

  1. Online půjčka je ideální služba dnešní doby, net mám v mobilu a když chybí finance mám peníze na účtě jedna dvě. Nejlepší jsou malé půjčky na krátkou dobu, ty jsou i bez poplatku, prostě co si pučím to vrátím a není co řešit 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.